Zvedák na příhradový stožár natáčecí
Kladky průměr 80mm Natáčení pomocí páky Povrchová úpava: žárový zinek hmotnost: 12,8kg Na tento...
Určeno pro příhradové stožáry spojené přírubami DIN 40 , průměr stojen 42, 48
Povrchová úprava: žárový zinek
Kladky průměr 80mm Natáčení pomocí páky Povrchová úpava: žárový zinek hmotnost: 12,8kg Na tento...
Jednoduché stání na příhradový stožár Rozměry 500x300, podpěry 4x třmen k vinklu žárový zinek...
Určeno pro příhradové stožáry -pr. 42, 48 Povrchová úprava: není - určeno k dalšímu zpracování...
Určeno pro příhradové stožáry spojené přírubami DIN 40 , průměr stojen 42, 48 Pantové otevírání...
Určeno pro příhradové stožáry rozteč 355mm, průměr stojen 42, 48 Povrchová úprava: žárový zinek...
Úchyt kabelového žlabu a oddáleného zemnění k příhradovému stožáru. Povrchová úprava: žárový...
Určeno pro příhradové stožáry spojené přírubami -pr.76 Povrchová úprava: žárový zinek Síla:...
Určeno pro příhradové stožáry -pr. 60 Povrchová úprava: není - určeno k dalšímu zpracování Váha...
Kotvící patka pro zavětrování lany.Váha: 3,8kg Povrchová úprava: žárový zinek 1ks pro jedno lano...
Redukce příhradového stožáru PROFI s roztečí 600mm na malé stožáry 358mm. Povrchová úprava žárový...
Plynová vzpěra Naklápění - aretace Povrchová úpava: žárový zinek hmotnost: 25kg Na tento...
Určeno pro příhradové stožáry spojené přírubami DIN 50 -pr. 60 Povrchová úprava: žárový zinek...
Určeno pro příhradové stožáry spojené přírubami DIN 40 -pr. 42, 48 Povrchová úprava: žárový...
- sada 4 kusů- pro betonové dlaždice 50x50- spojeno závitovými tyčemi- Povrchová úprava: žárový...
Pro fotovoltaické panely 1480x675x35mm Plynová vzpěra Naklápění - aretace Povrchová úpava: žárový...
Určeno pro příhradové stožáry spojené přírubami DIN 50 -pr. 60 Síla: 2mm Povrchová úprava: žárový...
Rozměry- výška: 2m- šířka: 358x358 (mm)- průměr stojen: 48 mm- půdorys: čtverec- Povrchová...
- délka: 1,5m- tloušťka stěny: 2mm - průměr: 48mm - Povrchová úprava: žárový zinek- váha: 3,7kg
Držák pro uchycení příhradového stožáru jednoduchý horizontální Délka vyložení: 350 mm Montáž: 4k...
Určeno pro příhradové stožáry spojené přírubami DIN 40 , průměr stojen 42, 48 Pantové otevírání...
Rozměry- výška: 1m- šířka: 358x358x358 (mm)- půdorys: trojúhelnik- Povrchová úprava: žárový zinek...
Rozměry- výška: 2m- šířka: 358x358x358 (mm)- půdorys: trojúhelnik- Povrchová úprava: žárový zinek...
Kladky průměr 80mm Natáčení pomocí páky Povrchová úpava: žárový zinek hmotnost: 12,8kg Na tento...
Držák vhodný k připevnění na stožár nebo svislou trubku, pro uchycení větších antén.