Přepravní podmínky - drzakyanten

Kategorie

Informace

Expedice v rámci ČR

Zboží po ČR doručuje náš smluvní přepravce FOFR. Přepravní služba doručí balík na vaši adresu většinou do 24 hodin. Poslední objednávky expedované v daný den musí být přijaty do 12hodin. V případě obdržení objednávky později nelze zaručit její expedici v daný den. Ve výjimečných případech toto lze dohodnout dle kapacitních možností telefonicky.

Ceny přepravného bez DPH

balík do 10kg - 120,-Kč

doběrečné do 20.000 - 50,-Kč

Účtujeme paletovou dopravu!

Při odběru zboží nad 7 000 Kč s DPH dopravu neúčtujeme, pokud není v popisu zboží uvedeno jinak!
Pokud je v popisu produktu uvedeno: „Pozor na produkt se nevztahuje dopravné zdarma!
!!! Vždy účtováno přepravné za nadrozměrné zboží… Kč + DPH !!!“, tak se účtuje přepravné vždy a násobí se počtem objednaných kusů.


Pozor: V košíku se cena přepravného za nadrozměrné zboží neobjevuje, je potřeba vždy dbát informací u konkrétního produktu!

Expedice na Slovensko

Zboží po SR doručuje přepravní společnost TOPTRANS. Přepravní služba doručí balík na vaši adresu do 48 hodin. Poslední objednávky expedované v daný den musí být přijaty do 12 hodin. V případě obdržení objednávky později nelze zaručit její expedici v daný den. Ve výjimečných případech toto lze dohodnout dle kapacitních možností telefonicky.

Ceny přepravného bez DPH

balík do 40kg - 330,-Kč. Toto dopravné je orientační! Vždy fakturujeme skutečné náklady na přepravu!

doběrečné do 20.000 - 50,-Kč

Při odběru zboží v hodnotě nad 25.000,-Kč na Slovensko se řeší doprava individuální domluvou.

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na základě telefonického rozhovoru v provozovně WFmetal, Svratouch 217, 53942 Svratouch - (sklad v areálu Dílo Svratouch v.s.d.) a to mezi 8 až 14 hodinou. Pokud požadujete daňový doklad na firmu, nezapomeňte v objednávce uvádět úplný a platný název firmy, adresu a její IČO, příp. DIČ. Bez těchto náležitostí Vám nebudeme moci vyhovět.  

Možno také domluvit individuální přepravu za nákladovou cenu 4Kč/km. Doručení možné již do několika hodin od objednání přímo na místo instalace.


Katalog
Věž na sušení hadic
Veletržní stánky
Veletržní stánky