Přepravní podmínky - drzakyanten

Kategorie

Informace

Expedice v rámci ČR

Zboží po ČR doručuje náš smlouvní přepravce FOFR. Přepravní služba doručí balík na vaši adresu většinou do 24 hodin. Poslední objednávky expedované v daný den musí být přijaty do 14hodin. V případě obdržení objednávky později nelze zaručit její expedici v daný den. Ve výjimečných případech toto lze dohodnout dle kapacitních možností telefonicky.

Ceny přepravného bez DPH

balík do 10kg - 80,-Kč

balík do 30kg - 100,-Kč

doběrečné do 20.000 - 50,-Kč

Při odběru zboží nad 5000Kč s DPH dopravu neúčtujeme!

Expedice na Slovensko

Zboží po SR doručuje přepravní společnost TOPTRANS. Přepravní služba doručí balík na vaši adresu do 48 hodin. Poslední objednávky expedované v daný den musí být přijaty do 12 hodin. V případě obdržení objednávky později nelze zaručit její expedici v daný den. Ve výjimečných případech toto lze dohodnout dle kapacitních možností telefonicky.

Ceny přepravného bez DPH

balík do 40kg - 300,-Kč

doběrečné do 20.000 - 50,-Kč

Při odběru zboží v hodnotě nad 25.000,-Kč na Slovensko se řeší doprava individuální domluvou.

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na základě telefonického rozhovoru v provozovně WFmetal, Svratouch 217, 53942 Svratouch - (sklad v areálu Dílo Svratouch v.s.d.) a to mezi 8 až 14 hodinou. Pokud požadujete daňový doklad na firmu, nezapomeňte v objednávce uvádět úplný a platný název firmy, adresu a její IČO, příp. DIČ. Bez těchto náležitostí Vám nebudeme moci vyhovět.

 

Možno také domluvit individuální přepravu za nákladovou cenu 4Kč/km. Doručení možné již do několika hodin od objednání přímo na místo instalace.

 


Novinky

Katalog

Sledujte nás na facebooku