Přepravní podmínky - drzakyanten

Kategorie

Informace

Expedice v rámci ČR

Zboží po ČR doručuje náš smlouvní přepravce FOFR. Přepravní služba doručí balík na vaši adresu většinou do 24 hodin. Poslední objednávky expedované v daný den musí být přijaty do 14hodin. V případě obdržení objednávky později nelze zaručit její expedici v daný den. Ve výjimečných případech toto lze dohodnout dle kapacitních možností telefonicky.

Ceny přepravného bez DPH

balík do 10kg - 80,-Kč

balík do 30kg - 100,-Kč

doběrečné do 20.000 - 50,-Kč

Při odběru zboží nad 5000Kč s DPH dopravu neúčtujeme!

Expedice na Slovensko

Zboží po SR doručuje přepravní společnost TOPTRANS. Přepravní služba doručí balík na vaši adresu do 48 hodin. Poslední objednávky expedované v daný den musí být přijaty do 12 hodin. V případě obdržení objednávky později nelze zaručit její expedici v daný den. Ve výjimečných případech toto lze dohodnout dle kapacitních možností telefonicky.

Ceny přepravného bez DPH

balík do 40kg - 300,-Kč

doběrečné do 20.000 - 50,-Kč

Při odběru zboží v hodnotě nad 25.000,-Kč na Slovensko se řeší doprava individuální domluvou.

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na základě telefonického rozhovoru v provozovně WFmetal, Svratouch 217, 53942 Svratouch - (sklad v areálu Dílo Svratouch v.s.d.) a to mezi 8 až 14 hodinou. Pokud požadujete daňový doklad na firmu, nezapomeňte v objednávce uvádět úplný a platný název firmy, adresu a její IČO, příp. DIČ. Bez těchto náležitostí Vám nebudeme moci vyhovět.

 

Možno také domluvit individuální přepravu za nákladovou cenu 4Kč/km. Doručení možné již do několika hodin od objednání přímo na místo instalace.

 


Novinky

Katalog

Sledujte nás na facebooku

PrestaShop

Vážení zákazníci. Pokud se Vám nedaří přihlásit do zákaznického účtu, nechte si prosím zaslat nové heslo.